כיצד לתקן דלת מבלי להתקשר מנעולן מקצועי

בעלי מקצוע

Written by:

איך לתקן דלת בלי להתקשר למנעולן מקצועי זה משהו שיש אנשים שמוצאים את עצמם מתמודדים איתו שוב. אמנם זה יכול להיות אי נוחות כאשר הדלת צריכה להיות מתוקנת. זה הרבה יותר גרוע כאשר אתה צריך להחליף את הדלת. אם יש לך דלת ישנה יותר ואתה יודע שזה קרוב לסוף תוחלת החיים שלה. זה יכול להיות זמן לשקול להחליף אותו עם אחד חדש. עם זאת, לפני שאתה עושה אתה צריך להיות בטוח שאתה קורא מקצועי. הנה כמה טיפים על איך לבצע את השיחה.

מה חשוב לדעת על מנעולן:

ראשית, זה עוזר לדעת עם איזה סוג של חברה אתה מתמודד. אמנם יש חברות רבות לפרסם כמו מנעולנים. לא כולם מורשים לעשות זאת. בדוק עם הממשלה המקומית כדי לוודא כי המנעולן שאתה שוכר מותר לעבוד בעיר שלך. אם יש לך חברים או בני משפחה שעבדו לאחרונה על ידי מנעולן, בקש מהם המלצות. מפה לאוזן היא לעתים קרובות דרך אמינה לקבל תחושה טובה עבור איזו חברה היא הטובה ביותר.

אם אתה לא יכול למצוא מישהו שיכול לתת לך עצה טובה, ייתכן שעדיין תרצה להתקשר מנעולן. כאשר אתה עושה. להיות מאוד ברור על מה שאתה צריך לעשות. רשום את מספר הבית ואת הקוד עבור מערכת האבטחה, כמו גם כל מידע אחר שיעזור לך לזכור מה צריך לעשות. בדרך זו, אם המנעולן אינו מסוגל לבוא לביתך בזמן סביר. הוא או היא ידעו בדיוק מה אתה מבקש, והוא יכול לעשות הערכה לתיקון.

מנעולן מקצועי

גם אם אתה יכול למצוא מנעולן שיש לו קצת ניסיון, אולי כדאי לך לשקול שיש לו או לה לצאת להעיף מבט בדלת שלך באופן אישי. בדרך זו, תקבל מושג כמה העבודה תעלה לך, וזה יודיע לך אם אתה סומך על האדם. ישנן כמה חברות שיאפשרו לנציג שירות לקוחות לצאת כדי להעריך את הבעיה. בעוד שאחרים ינסו לכוון אותך לכיוון שכירת איש מקצוע מנוסה יותר. אתה צריך ללכת רק עם מנעולן  מקצועי, אתה בטוח לחלוטין. שכן אתה יכול בסופו של דבר עם רכוש פגום או גרוע מכך. אם אתה לא מרגיש בנוח לתת את המנעולן לתוך הבית שלך או מתחם העסק. ייתכן שתרצה לשקול שכירת חברה נפרדת.

מה צריך לדעת על מנעולן מקצועי כשהוא מגיע אליכם הביתה

לאחר שהמנעולן יוצא, בקש את דעתו על מה שצריך לעשות. אם המנעולן נותן לך המלצה, בצע אותה. עם זאת, אם יש לך בעיות עם ההמלצות של המנעולן. תגיד לו זאת בצורה מנומסת, אך תקיפה. אתה צריך גם ליידע את המנעולן למה אתה מבטל את השירות. כך שאתה לא צריך להתמודד עם בעיות המתעוררות לאחר שעשית את ההחלטה שלך. רוב האנשים מבינים אם זה קורה, אבל תצטרך להראות את חוסר הביטחון שלך באדם שהיה כביכול הולך לתקן את הדלת שלך בשבילך.

לאחר שהחלטת אילו מנעולנים אתה רוצה להשתמש עבור התיקונים, אתה כנראה רוצה לקבוע ייעוץ. אם אינך יכול לקבוע פגישה כדי לראות את המנעולן בחולון יצאת צדיק ששכרת, ייתכן שתוכל לקבל הערכה מחברה אחרת. חשוב לתת את המנעולן שאתה שוכר את כל הפרטים על הבעיות שיש לך עם הדלת. סוג המנעולים שאתה משתמש בהם והעלות המשוערת של התיקון. מנעולנים מסוימים גובים תשלום קבוע עבור התיקונים, בעוד שאחרים עשויים לחייב אותך לפי שעה. חשוב לדעת כמה אתה יכול לצפות לשלם לפני שאתה מסכים לעבוד עם מנעולן מסוים.

לסיכום

ברגע שאתה מוצא מנעולן שאתה רוצה להשתמש, שניכם צריכים לקבוע פגישה עבור המנעולן לבוא לבית או לעסק שלך. אתה צריך ליידע את המנעולן איזה סוג של בעיה יש לך ולמה אתה קורא להם. לאחר מכן הם צריכים לתת לך את הערכתם לזמן שייקח לתקן את הדלת שלך. לאחר מכן תוכל לומר למנעולן שתעדיף להתקין מנעול חדש במקום להחליף את המנעול הקיים. אם אתה לא שיפוצ'ן, אולי יהיה לך קל יותר לתת למנעולן להחליף את הדלת בדגם חדש. בכל מקרה, המנעולן יתקין מנעול עם מפתחות כדי שתוכל לפתוח את הדלת בעצמך.

ללמוד איך לתקן דלת בלי להתקשר למנעולן יכול לחסוך לך כסף ולספק אבטחה לבית או למשרד שלך. עם זאת, ללמוד מידע זה יכול להיות קצת מבלבל. אתה לא רוצה לקחת את הסיכון של לא לשכור איש מקצוע מורשה. במיוחד אם אתה יודע שאתה צריך להתקשר אחד בתקופה קצרה של זמן. זה יכול להיות קל יותר עבורך פשוט להתקשר כמה מנעולנים באזור שלך כדי ללמוד כיצד לתקן את הבעיה דלת אחת בכל פעם במקום לנסות להתקשר מקצועי הראשון שאתה רואה.